diedas (diedas) wrote,
diedas
diedas

Odesos TV kompanija "Akademija" apie Raseinių tanką (su mistikos prieskoniu)

Gal apie metus mano laidinis telefonas buvo tik kaip neišvengiamas priedėlis TEO internetui - pakėlus ragelį buvo tik kažkoks zyzimas, nei pats kam nors paskambinsi, nei atsiliepsi į skambutį. Prieš kelias dienas nutariau telefoną "paniurkyti", gal kur kas užsitrumpinę ar prasiilginę. Paspaudžiau mygtukus, pajunginėjau tuda - siuda kažkokius jungtukus ir ... atsirado normalus signalas. Pabandžiau paskambinti - veikia. Smagu, kai pataisai pats nežinodamas kaip. :) Nepraėjo nei pusvalandis ir telefonas sučirškė...

Pakėliau ragelį - Alio.
Kitame gale - здравстуйте, это Арвидас?
- Да, это я.
- Вам звонит из Одессы, телекомпания "Академия", Андрей Володко.

Prisiminiau, kad prieš kelias dienas facebook'e buvau gavęs pasiūlymą draugauti su žmogumi tokia pavarde. Pasižiūrėjau, Odesa, kažkoks žurnalistas, siena beveik tuščia, tada taip ir nepriėmiau to kvietimo... Pasirodo tos telekompanijos vadovas pagal specialybę yra istorikas ir tik visai neseniai jis internete aptiko užuominas apie Rasenių tanko istoriją.
 Andrejus paklausė ar turiu skype. Turiu, atsakiau. O kamera yra? Yra.
Pereinam į skype, šnekučiuojamės, žiūriu į ekraną jis nustatinėja telekamerą. Tu ką, filmuoti mane ruošiesi, paklausiau. Na taip, atsakė, interviu laidai imsiu. Vos išsiderėjau, kad bent kitą megztinį apsivilkčiau. :)
Sunkoka kalbėti ir atsakinėti į klausimus ekspromtu, nepasiruošus. Balsas kažkoks keistas, drebantis, mikčioju. Bet ką padarysi, pirmas blynas kad ir prisvilęs, bet valgyti gal tinkamas?P.S. Autoriniam tekste yra keletas klaidelių: Rausas buvo ne divizijos vadas, o vienos kovinės grupės vadas; tankas sulaikė ne visą diviziją, o pusę, bet iš esmės didesnių priekaištų tekstui nėra. Ir dar. Rodomuose archyviniuose kadruose ir nuotraukose TO tanko nepastebėjau.
 
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment